W jaki sposób zaprojektować okna do domu?

Decydując się na zmianę okien w swoim domu, warto przyjrzeć się nie tylko estetyce, ale także trwałości i funkcjonalności. Firma Sarex oferuje certyfikowane wyroby drewniane oraz usługi stolarskie w województwie lubuskim. W tym artykule dowiesz się, na co zwrócić uwagę, wybierając idealne okna dla swojego mieszkania.

Czytaj dalej

Jak dobrać odpowiednio drzwi wewnętrzne?

Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych ma ogromne znaczenie dla funkcjonalności i estetyki wnętrza. Zapoznaj się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

Czytaj dalej

Jak dbać o okna z drewna?

Dbanie o drewniane okna odwdzięczy się po latach, kiedy mimo upływu czasu ramy nadal będą w doskonałym stanie. Pielęgnacja drewnianych okien nie musi być wcale trudna ani żmudna, co postaramy się udowodnić poniżej.

Czytaj dalej

Gdzie będą pasować okna zabytkowe?

Okna zabytkowe są wyjątkowym produktem, ponieważ muszą wiernie odwzorowywać stare okna i jednocześnie posiadać wszystkie zalety okien wyprodukowanych z użyciem najnowocześniejszej technologii. Poniżej wyjaśniamy, gdzie te wyjątkowe okna najczęściej znajdują zastosowanie.

Czytaj dalej

Jakie są rodzaje zadaszeń tarasowych?

Zadaniem zadaszenia tarasowego jest ochrona tarasu przed deszczem i nadmiernym słońcem. Dostępnych jest kilka nowoczesnych rozwiązań, a każde ma zalety i wady, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania przydomowego tarasu. Prezentujemy najpopularniejsze z nich.

Czytaj dalej

Jak wygląda montaż drzwi drewnianych?

Jednym z etapów wykończenia mieszkania lub domu jest zamontowanie drzwi. W jaki sposób przebiega ten proces?

Czytaj dalej