NASZA OFERTA

sarex.plmeble kuchenne
ARANŻACJA WNĘTRZ

Aranżacja wnętrz ma duży wpływ na panujący klimat, dlatego tak ważne jest odpowiednie przemyślenie oraz zaplanowanie nawet drobnych detali. Dostosowanie do potrzeb, możliwości przestrzennych i własnego gustu to połowa sukcesu. Na efekt końcowy wpływają podstawowe elementy jak drzwi, okna czy meble, ale również wykończenie. Każdy szczegół, element ozdobny może mieć znaczenie. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wyjątkowe, wykonywane na zamówienie, według indywidualnego projektu. Dzięki nim każde mieszkanie nabierze wspaniałego klimatu. Firma Sarex współpracuje z doświadczonymi dekoratorami, którzy z przyjemnością pomogą urządzić mieszkanie i zadbać o estetyczny wygląd każdego pomieszczenia.

sarex.plbranding
DRZWI DREWNIANIE

Drzwi to wizytówka nie tylko domu, ale także niezbędny element wewnątrz, który oddziela poszczególne pomieszczenia. Zapewniają bezpieczeństwo, prywatność oraz izolację przed zimnem i hałasem. Przy wyborze drzwi warto pamiętać, że to najprawdopodobniej zakup na lata, dlatego ważne jest, żeby były wykonane solidnie, z wytrzymałych materiałów oraz z największą starannością. Oferujemy zarówno produkcję drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Podejmujemy się wykonania różnych modeli – również przesuwnych.

sarex.plweb development
OKNA

Okna to niezbędne wyposażenie każdego domu. Wypełniają otwory budowlane i tworzą barierę ochronną. To łącznik pomiędzy bezpiecznym wnętrzem a nieznanym otoczeniem. Profesjonalnie wykonane okna umożliwiają komfortowe obserwowanie świata, dostęp do promieni słonecznych oraz zapewniają naturalne oświetlenie. Ich zadaniem jest również izolacja przed zimnem i hałasem. Odpowiednio dobrane znacznie ułatwią utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu. 

sarex.pl
WYKOŃCZENIE RĘCZNE

Idealnie gładkie powierzchnie oraz precyzyjne wykończenie to zasługa naszych pracowników. Każdy szczegół dopracowywany jest ręcznie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferujemy Państwu jedynie rzetelnie wykonane produkty.

sarex.pl
WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Wszystkim Klientom zainteresowanym stolarką budowlaną z materiałów PVC i aluminium oferujemy bardzo atrakcyjne ceny handlowe. Doskonała jakość, duży wybór i profesjonalny montaż! Zapraszamy do poznania oferty usług stolaraskich i wiat.