DLACZEGO MY ?

sarex.plexpierience
Technika

Przy produkcji wszystkich wyrobów drewnianych korzystamy z najnowszych technologii. Wykorzystujemy zarówno swoją wiedzę, jak i wieloletnie doświadczenie. Ponadto stawiamy na ciągły rozwój, dlatego korzystamy z nowości technologicznych, dzięki którym możemy działać sprawniej i nieustannie utrzymywać najwyższą jakość. W latach 2007-2011 odnowiliśmy nasz park maszynowy. Obecnie nasza technika umożliwia wykonywanie produktów z drewna z doskonałą precyzją i solidnością.

sarex.plquality
Materiał

Wiemy, jak ważną funkcję pełnią użyte surowce i jak duży wpływ mają na jakość gotowego produktu, dlatego sięgamy po to, co najlepsze. Do produkcji wykorzystujemy jedynie wyselekcjonowane, trójwarstwowo klejone drewno, które wyróżnia się wysoką wytrzymałością, stabilnością i rewelacyjną odpornością na odkształcenia. Dzięki temu mamy pewność, że zakupione przez Państwa produkty zapewnią zadowolenie i posłużą przez wiele lat.

sarex.pltransport
Profile

Oferujemy cztery rodzaje profili o różnych poziomach energooszczędności:
• IV-68 – z pakietem dwuszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym Uw=1,3 W/m2K,
• IV-78 – z pakietem dwuszybowym i trójszybowym (do wyboru) o współczynniku przenikania ciepła Uw=0,9<1,1 W/m2K,
• IV-88 – z pakietem trójszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym U=0,9 W/m2K,
• IV-92 – z pakietem trójszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym U=0,8 W/m2K.
*Numer profilu wskazuje grubość skrzydła okna w milimetrach.

O NAS

Sarex - dostarczamy certyfikowane okna drewniane
 

Firma Sarex już od 1985 roku dostarcza certyfikowane okna drewniane. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, tworzonym przez zgrany, 6-osobowy zespół. Nasi rzemieślnicy szczycą się długoletnim doświadczeniem w obróbce i wytwarzaniu wyrobów drewnianych.

Produkcja stolarki drzwiowej i okiennej

Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą firmą ze Świebodzina, specjalizującą się w produkcji stolarki drzwiowej i okiennej oraz aranżacji wnętrz. Ponieważ wiemy, jak duży wpływ na efekt końcowy mają wykorzystane do produkcji surowce, produkujemy okna, drzwi i inne realizacje drewniane przy użyciu zaawansowanych technologicznie maszyn oraz wysokiej jakości materiałów.


Nasza firma jest firmą rodzinną, w której zawód stolarza jest wykonywany z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych rzemieślników, którzy tworzą zgrany, doskonale uzupełniający się zespół. Pozwala nam to świadczyć usługi stolarskie na najwyższym poziomie Nasze wyroby cieszą się uznaniem Klientów nie tylko z kraju, ale też z Niemiec. Jesteśmy laureatem wielu nagród, w tym Złotego Medalu i Szabli Kilińskiego, czyli jednych z najważniejszych wyróżnień, jakie może zdobyć stolarz.

sarex.pl
Nasze kompetencje

Świadczymy usługi, które zostały docenione przez szerokie grono Klientów. Należy także zaznaczyć, że zdobyliśmy m.in. Dyplomy Mistrzowskie, Złote Medale im. Jana Kalińskiego oraz Szablę Kilińskiego – największe wyróżnienia w branży.

sarex.plteam
Doświadczenie

Członkowie naszego zespołu są ekspertami w swoich dziedzinach, z chęcią odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania.

Nasze Certyfikaty