DLACZEGO MY ?

sarex.plexpierience
Technika

Przy produkcji wszystkich wyrobów drewnianych korzystamy z najnowszych technologii. Wykorzystujemy zarówno swoją wiedzę, jak i wieloletnie doświadczenie. Ponadto stawiamy na ciągły rozwój, dlatego korzystamy z nowości technologicznych, dzięki którym możemy działać sprawniej i nieustannie utrzymywać najwyższą jakość. W latach 2007-2011 odnowiliśmy nasz park maszynowy. Obecnie nasza technika umożliwia wykonywanie produktów z drewna z doskonałą precyzją i solidnością.

sarex.plquality
Materiał

Wiemy, jak ważną funkcję pełnią użyte surowce i jak duży wpływ mają na jakość gotowego produktu, dlatego sięgamy po to, co najlepsze. Do produkcji wykorzystujemy jedynie wyselekcjonowane, trójwarstwowo klejone drewno, które wyróżnia się wysoką wytrzymałością, stabilnością i rewelacyjną odpornością na odkształcenia. Dzięki temu mamy pewność, że zakupione przez Państwa produkty zapewnią zadowolenie i posłużą przez wiele lat.

sarex.pltransport
Profile

Oferujemy cztery rodzaje profili o różnych poziomach energooszczędności:
• IV-68 – z pakietem dwuszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym Uw=1,3 W/m2K,
• IV-78 – z pakietem dwuszybowym i trójszybowym (do wyboru) o współczynniku przenikania ciepła Uw=0,9<1,1 W/m2K,
• IV-88 – z pakietem trójszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym U=0,9 W/m2K,
• IV-92 – z pakietem trójszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym U=0,8 W/m2K.
*Numer profilu wskazuje grubość skrzydła okna w milimetrach.

Certyfikowane wyroby drewniane – Sarex

Firma Sarex już od 1985 roku dostarcza certyfikowane wyroby drewniane. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, tworzonym przez zgrany, 6-osobowy zespół. Nasi rzemieślnicy szczycą się długoletnim doświadczeniem w obróbce i wytwarzaniu wyrobów drewnianych. Praca stolarza to jednak nie tylko rzemiosło, ale także kreatywność, która jest niezbędna, aby móc tworzyć piękne, funkcjonalne i solidne wyroby z drewna.

Produkcja stolarki drzwiowej i okiennej

Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą firmą ze Świebodzina, specjalizującą się w produkcji stolarki drzwiowej i okiennej oraz aranżacji wnętrz. Ponieważ wiemy, jak duży wpływ na efekt końcowy mają wykorzystane do produkcji surowce, stawiamy wyłącznie na sprawdzone, certyfikowane materiały, które gwarantują wieloletnią trwałość oraz zachowanie pierwotnego wyglądu i formy. Jesteśmy zdania, że dobry stolarz to fachowiec, który nie tylko potrafi tworzyć wyroby z drewna, ale także bezbłędnie umie dobrać materiały służące do ich realizacji. W pracy wspierają nas również zaawansowane technologicznie maszyny, bez których nowoczesne stolarstwo nie mogłoby się obejść.

Bogate doświadczenie, szeroka wiedza branżowa, wysokiej klasy materiały i nowoczesne narzędzia to filary, na których opiera się nasze przedsiębiorstwo. Wiele udanych realizacji, które cieszą swoich użytkowników funkcjonalnością i pięknym wyglądem to najlepsza wizytówka firmy. Przykłady ukończonych projektów znajdziesz w portfolio.

Doświadczeni stolarze – nasza oferta

Nasza firma jest firmą rodzinną, w której zawód stolarza jest wykonywany z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych rzemieślników, którzy tworzą zgrany, doskonale uzupełniający się zespół. Pozwala nam to świadczyć usługi stolarskie na najwyższym poziomie Nasze wyroby cieszą się uznaniem Klientów nie tylko z kraju, ale też z Niemiec. Jesteśmy laureatem wielu nagród, w tym Złotego Medalu i Szabli Kilińskiego, czyli jednych z najważniejszych wyróżnień, jakie może zdobyć stolarz.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi okna drewniane, które wykonujemy z wysokiej klasy, certyfikowanego drewna. Specjalizujemy się również w stolarce drzwiowej, zarówno jeśli chodzi o nowoczesne realizacje, jak i renowację antycznych elementów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że drewno jest niezwykle wdzięcznym materiałem, który może posłużyć do stworzenia niepowtarzalnych elementów wykończeniowych w dowolnym stylu. Niezbędne jednak jest właściwe traktowanie tego surowca, które wyraża się w doborze odpowiednich maszyn i narzędzi, a także wykorzystywaniu wiedzy i umiejętności gromadzonych przez lata. Jeśli zatem szukasz dobrego stolarza, przejrzyj naszą ofertę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

sarex.pl
Nasze kompetencje

Świadczymy usługi, które zostały docenione przez szerokie grono Klientów. Należy także zaznaczyć, że zdobyliśmy m.in. Dyplomy Mistrzowskie, Złote Medale im. Jana Kalińskiego oraz Szablę Kilińskiego – największe wyróżnienia w branży.

sarex.plteam
Doświadczenie

Członkowie naszego zespołu są ekspertami w swoich dziedzinach, z chęcią odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania.

Nasze Certyfikaty