Wiaty ogrodowe – lubuskie

Wiaty ogrodowe to element aranżacji ogrodu chętnie wykorzystywany przez właścicieli domków jednorodzinnych oraz pensjonatów. Pozwalają one na cieszenie się odpoczynkiem na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych – niestraszne jest rażące słońce ani zimny deszcz. Nasza firma stolarska działająca w lubuskim cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród klientów decydujących się na takie rozwiązania. Ważna jest dla nas przede wszystkim wysoka jakość produktów, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyróżnieniami w branży stolarskiej.

Drewniane wiaty ogrodowe – lubuskie

Nasze drewniane wiaty ogrodowe tworzone są tylko z certyfikowanych surowców. Pozyskując je ze sprawdzonych źródeł, mamy pewność ich wysokiej jakości, która w połączeniu z umiejętnościami stolarskimi naszego zespołu jest gwarancją wytrzymałości wyrobów. W procesie produkcyjnym opieramy się w dużej mierze na zaawansowanych technologicznie maszynach. Nie oznacza to jednak pełnej rezygnacji z wytwórstwa ręcznego. Jeśli tego wymaga projekt, nasi stolarze wykonują jego poszczególne elementy metodami tradycyjnymi.

Wiaty ogrodowe w Twoim stylu

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dopasowując każdy z produktów pod konkretne zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać wiaty tarasowe czy ogrodowe w dowolnym stylu – nowoczesnym, tradycyjnym czy wyjątkowo ozdobnym. Wymiary konstrukcji i jej formę ustala sam klient. W razie potrzeby służymy jednak podpowiedzią, a także bazą gotowych projektów wiat ogrodowych, z których możecie Państwo wybrać odpowiedni dla siebie model.