OKNA DREWNIANE – PONADCZASOWY STYL Z LUBUSKIEGO

Okna drewniane to doskonały wybór, niezależnie od tego czy mowa o mieszkaniu w bloku, czy jednorodzonej willi. Drewno jest wykorzystywane do produkcji tych elementów już od lat, jednak nowoczesne technologie sprawiają, że stolarka okienna może być jeszcze bardziej funkcjonalna i komfortowa w użytkowaniu. Chodzi między innymi o izolacyjność, która wyraża się we współczynniku przenikania ciepła, charakterystycznym dla każdego okna. Duży wpływ ma na nią rodzaj szyby, ale nie tylko. Znaczenie mają również wszelkie połączenia i sposób osadzenia szyb w ramie. Zapraszamy do poznania oferty usług stolaraskich i wiat.

Okna drewniane to jednak nie tylko walory praktyczne, ale także estetyka. Drewno, jako materiał naturalny i bardzo uniwersalny, pozwala stworzyć efekt, który dobrze wygląda zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz. Co więcej, okna drewniane mogą być wykonane w wielu stylach. Jeśli jesteś zwolennikiem klasyki lub zależy Ci na zachowaniu pierwotnego wyglądu okien zabytkowych, możesz skorzystać z usług renowacji drewna, które także znajdziesz w naszej ofercie.

Stolarstwem zajmujemy się już od lat, dlatego powierzając nam wszelkie prace związane z obróbką drewna, masz pewność, że podejdziemy do nich w sposób w pełni profesjonalny. Jeśli chcesz zamówić okna zabytkowe lub nowoczesne – skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz.

Okna IV-68

Okna JV-68
 

Okna JV-68 wykonywane są na profilu jednoramowym tworzonym z kant...

Okna JV-92

Okna JV-92 wykonywane są na profilu jednoramowym z kantówki czterowarstwowo klejonej. Dos...

Okna zabytkowe

Okna zabytkowe to wypełnienie otworów ściennych w budynkach zabytkowych. Wykonujemy okna...

Okna dachowe

„Wole oko” to rodzaj okna dachowego umieszczany w górnej czę...

Okna PCV ELWIZ

ALUPLAST IDEAL 5000
System Ideal 5000 to profile, które gwarantują ...

Okna PVC Fenetra

Fenetra to przedsiębiorstwo działające w zakresie stolarki okiennej od 2004 roku. Wykonywane p...