Zajmujemy się wykonywaniem prac stolarskich oraz renowacji wyrobów drewnianych. Najnowsze technologie, doskonałe surowce i doświadczeni stolarze to połączenie umożliwiające nam oferowanie produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.


Nasze usługi

Produkujemy:

• okna – 38%,
• drzwi – 30%,
• schody – 18%.


Cały nasz asortyment jest wykonywany jednostkowo, według projektu Klienta. Ponadto współpracujemy z doświadczonymi dekoratorami wnętrz, którzy udzielą profesjonalnych porad odnośnie zaaranżowania przestrzeni z wykorzystaniem naszych produktów.


W zakres naszej oferty wchodzą:

• okna,
• drzwi drewniane,
• aranżacja wnętrz.


Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Przykładamy dużą uwagę do szczegółów podczas całej produkcji od projektu, przez wykonanie, aż po montaż. Dajemy gwarancję, że zakupione produkty doskonale spełnią swoją funkcję oraz będą cieszyć oczy ich posiadaczy przez wiele lat. Z przyjemnością przyjedziemy do Państwa, by na miejscu omówić życzenia oraz sposób ich realizacji. Po wykonaniu zamówionych drzwi i okien drewnianych oferujemy także transport i montaż. Jesteśmy pewni, że nasza wycena przyjemnie Państwa zaskoczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz złożenia zamówienia.

Technika

Przy produkcji wszystkich wyrobów drewnianych korzystamy z najnowszych technologii. Wykorzystujemy zarówno swoją wiedzę, jak i wieloletnie doświadczenie. Ponadto stawiamy na ciągły rozwój, dlatego korzystamy z nowości technologicznych, dzięki którym możemy działać sprawniej i nieustannie utrzymywać najwyższą jakość. W latach 2007-2011 odnowiliśmy nasz park maszynowy. Obecnie nasza technika umożliwia wykonywanie produktów z drewna, aluminium oraz PCV z doskonałą precyzją i solidnością.


Materiał

Wiemy, jak ważną funkcję pełnią użyte surowce i jak duży wpływ mają na jakość gotowego produktu, dlatego sięgamy po to, co najlepsze. Do produkcji wykorzystujemy jedynie wyselekcjonowane, trójwarstwowo klejone drewno, które wyróżnia się wysoką wytrzymałością, stabilnością i rewelacyjną odpornością na odkształcenia. Dzięki temu mamy pewność, że zakupione przez Państwa produkty zapewnią zadowolenie i posłużą przez wiele lat.


Profile

Oferujemy cztery rodzaje profili o różnych poziomach energooszczędności:
• IV-68 – z pakietem dwuszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym Uw=1,3 W/m2K,
• IV-78 – z pakietem dwuszybowym i trójszybowym (do wyboru) o współczynniku przenikania ciepła Uw=0,9<1,1 W/m2K,
• IV-88 – z pakietem trójszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym U=0,9 W/m2K,
• IV-92 – z pakietem trójszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym U=0,8 W/m2K.
*Numer profilu wskazuje grubość skrzydła okna w milimetrach.


Wykończenie ręczne

Idealnie gładkie powierzchnie oraz precyzyjne wykończenie to zasługa naszych pracowników. Każdy szczegół dopracowywany jest ręcznie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferujemy Państwu jedynie rzetelnie wykonane produkty.


Współpraca handlowa

Wszystkim Klientom zainteresowanym stolarką budowlaną z materiałów PVC i aluminium oferujemy bardzo atrakcyjne ceny handlowe. Proponujemy asortyment firmy Fenetra, na profilu Veka. Doskonała jakość, duży wybór i profesjonalny montaż!