Fenetra to przedsiębiorstwo działające w zakresie stolarki okiennej od 2004 roku. Wykonywane produkty to połączenie nowoczesnych technologii, wysokiej jakości surowców oraz odporności na uszkodzenia. Okna PVC zapewnią bezpieczeństwo oraz elegancki wygląd domu. Oferujemy sprzedaż modeli okien PVC marki FENETRA. Ich różnorodność umożliwia wybór dokładnie takiego produktu, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Gwarantujemy, że to produkty, które posłużą i zachowają swój estetyczny wygląd przez wiele lat.

ALPHALINE
Sześciokomorowy system o głębokości zabudowy 90 mm ( szerokość ościeżnicy ) zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie: przy zastosowaniu szyby standardowej ( Ug=1,0 lub 1,1 Wm2K ) oraz ramy bez klina docieplającego uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła Uw = 1,1 do 1,2 Wm2K.

W wariancie z zespoleniem trójszybowym ( Ug=0,7 ) i klinem docieplającym współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi Uw = 0,9 Wm2K, co kwalifikuje okna do zastosowania w domach energooszczędnych oraz przy termomodernizacji.

Okna w systemie Alphaline dają możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 do 50 mm w układzie dwu- lub trójszybowym.

Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową zapewniają doskonałą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną.

Alphaline to nowoczesny system profili okiennych spełniający najwyższe wymagania klientów.

Okna PVC FENETRA


ZETALINE
Okno ZETALINE stanowi uzupełnienie oferty firmy FENETRA o produkt o wysokich parametrach izolacyjnych:

  • profil w klasie A
  • nowe, szersze 5-komorowe skrzydło półzlicowane o szerokości 84 mm
  • energooszczędne szyby o współczynniku U= 0,5 W/m2K
  • możliwość wyboru ramy okiennej: prostej lub owalnej


Okno ZETALINE to doskonałe połączenie własności termicznych, trwałości produktu oraz ceny.

Nowy produkt dostępny jest w dwóch wariantach:

  • Okno ZETALINE: skrzydło 103.328 oraz prosta, klasyczna rama 101.208.
  • Okno ZETALINE OVAL: skrzydło 103.328 oraz rama zaokrąglona, owalna 101.233.


PERFECTLINE
Okna PERFECTLINE to produkty cechujące się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciepło i spokój domowego ogniska.

Zastosowanie poszerzonych do 70 mm profili polepszyło statykę okna, a możliwość użycia grubszych szyb oraz ich głębszego osadzenia znacznie zwiększa ich bezpieczeństwo.

Specjalna uszczelka z komorą chroni przed przenikaniem wilgoci i powietrza. Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi, jak profile, ze spadkiem 15 stopni, dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia.
 

Okna PVC FENETRA
Perfectline skrzydło niezlicowane


 

Okna PVC FENETRA
Perfectline skrzydło półzlicowane