Produkcja wyrobów drewnianych w firmie Sarex | Świebodzin 

Produkcja

Wyroby drewniane – oferta Sarex
 

Zajmujemy się wykonywaniem prac stolarskich oraz renowacji wyrobów drewnianych. Najnowsze technologie, doskonałe surowce i doświadczeni stolarze to połączenie umożliwiające nam wykonywanie produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Przeważająca część naszej produkcji to okna – 38%, drzwi – 30% oraz schody – 18%, które są wykonywane jednostkowo, według projektu Klienta. Tworzymy produkty niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe. Wykonujemy zamówienia według projektu Klienta. Ponadto, współpracujemy z doświadczonymi dekoratorami wnętrz, którzy udzielą profesjonalnych porad odnoście zaaranżowania z wykorzystaniem naszych produktów.

 
W zakres naszej oferty wchodzą:

 

• Okna
• Drzwi 
• Aranżacja wnętrz.

 

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Wiemy, jak ważne są detale, dlatego przykładamy do nich olbrzymią wagę. Dajemy gwarancję, że zakupione produkty doskonale spełnią swoją rolę oraz będą cieszyć oczy ich posiadaczy przez wiele lat. Z przyjemnością przyjedziemy do Państwa, by na miejscu omówić życzenia oraz ich realizację. Po wykonaniu zamówionych drzwi i okien oferujemy także transport i montaż. Jesteśmy pewni, że nasza wycena przyjemnie Państwa zaskoczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz złożenia zamówienia.

 

Produkcja w firmie Sarex

 

W firmie Sarex na pierwszym miejscu stawiany jest Klient i jego zadowolenie. Produkujemy wyroby drewniane, które zadowolą ich posiadacza i posłużą mu przez wiele lat. Wykorzystujemy swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, ale również stawiamy na stały rozwój i korzystamy z nowości technologicznych, dzięki którym możemy działać sprawniej i nieustannie utrzymywać najwyższą jakość.

 

Technika

 

Przy produkcji wszystkich wyrobów drewnianych korzystamy z najnowszych technologii. W latach 2007-2011 odnowiliśmy nasz park maszynowy. Obecnie nasza technika umożliwia wykonywanie produktów najwyższej jakości, z doskonałą precyzją i solidnością.

 

Materiał

 

Wiemy, jak ważną rolę pełnią użyte surowce i jak duży wpływ mają na jakość gotowego produktu, dlatego sięgamy po to, co najlepsze. Do produkcji drzwi i okien wykorzystujemy jedynie wyselekcjonowane, trójwarstwowo klejone drewno, które wyróżnia się wysoką wytrzymałością, stabilnością i rewelacyjną odpornością na odkształcenia. Dzięki temu, mamy pewność, że zakupione przez Państwa produkty zapewnią zadowolenie i posłużą przez wiele lat.

 

Profile

 

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje profili o różnych poziomach energooszczędności:

 

• JV-68 – z pakietem dwuszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym U=1,0 W/m2K
• JV-88 – z pakietem trójszybowym o współczynniku przenikania ciepła równym U=0,5 W/m2K

*Numer profilu wskazuje grubość skrzydła okna w milimetrach.

 

Wykończenie ręczne

 

Przykładamy olbrzymią wagę do szczegółów. Idealnie gładkie powierzchnie oraz precyzyjne wykończenie to zasługa naszych pracowników. Każdy szczegół dopracowywany jest ręcznie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferujemy Państwo jedynie produkty najwyższej i niepowtarzalnej jakości.

 

Współpraca handlowa

 

Wszystkim Klientom zainteresowanym stolarką budowlaną z materiałów PVC i aluminium oferujemy bardzo atrakcyjne ceny handlowe. W swoim asortymencie posiadamy okna i drzwi firmy Fenetra, na profilu Veka. Doskonała jakość, duży wybór i profesjonalny montaż!

Profile
  • ramy okienne
  • ramy okienne
  • ramy okienne
  • ramy okienne
  • ramy okienne
  • ramy okienne
  • ramy okienne
  • ramy okienne