Sarex – proponujemy solidne i certyfikowane okna drewniane 

O firmieSarex - dostarczamy certyfikowane okna drewniane

 

Firma Sarex już od 1985 roku dostarcza certyfikowane okna drewniane. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, tworzonym przez zgrany, 16-osobowy zespół. Nasi rzemieślnicy szczycą się długoletnim doświadczeniem w obróbce i wytwarzaniu wyrobów drewnianych.

 

Nasza historia

 

Wykorzystanie nowoczesnej techniki oraz obróbki ręcznej zapewnia utrzymanie najwyższego poziomu jakości, doskonałą precyzyjność i dbałość o detale. W 2011 roku poszerzyliśmy asortyment o okna i drzwi z PVC, aluminium oraz drewno-aluminium. Początkowo świadczyliśmy usługi jedynie na zlecenie polskich Klientów, jednak z biegiem czasu zanotowaliśmy znaczny wzrost zamówień pochodzących zarówno od osób prywatnych, jak i firm. Obecnie, nasze certyfikowane okna drewniane cieszą się również uznaniem Klientów z Niemiec.

 

Nasze kompetencje

 

Świadczymy usługi, które zostały docenione przez szerokie grono Klientów. Należy także zaznaczyć, że zdobyliśmy m.in. Dyplomy Mistrzowskie, Złote Medale im. Jana Kalińskiego oraz Szablę Kilińskiego – największe wyróżnienia w branży. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą certyfikowanych okien drewnianych i drzwi drewnianych. Nasze ceny za wykonanie, transport i montaż mile Państwa zaskoczą. Zapraszamy do współpracy!

 

Jan Knużyński
Właściciel
Uhonorowany najwyższym wyróżnieniem
w rzemiośle "Szablą Kilińskiego"

 

REALIZACJE

  • aranżacje wnętrz
  • okna
  • aranżacje wnętrz
  • aranżacje wnętrz
  • aranżacje wnętrz
  • aranżacje wnętrz