Witaj na Sarex.pl | Sarex.pl 

Jordanowo 2a, PL 66-200 Świebodzin
Tel. +48 68 381 10 90, Fax +48 68 382 08 88

OKNA I DRZWI

DO TWOJEGO WNĘTRZA

  • pl
  • de
  • en
  • den

WYBIERZ JĘZYK

Sarex - producent certyfikowanych okien drewnianych

Sarex to producent certyfikowanych okien drewnianych w Świebodzinie. Realizujemy profesjonalne prace stolarskie oraz renowacje wyrobów drewnianych. Wykonujemy drzwi drewniane, ornamenty, meble oraz wiele innych.

 

Nasza oferta

 

Przeważająca część naszej produkcji to okna, jednak zakres oferowanych wyrobów jest znacznie szerszy. Wiemy, jak duży wpływ na efekt mają wykorzystane do produkcji surowce, dlatego używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Oferujemy produkty z wykorzystaniem drewna, PCV i aluminium.

 

Wyroby drewniane najwyższej jakości

 

Jako producent certyfikowanych okien drewnianych dokładamy wszelkich starań, żeby każdy element wyrobu był wykonany precyzyjnie. Dlatego poza obróbką techniczną wykonujemy również szczegółową obróbkę ręczną. Oferujemy również montaż zamówionych u nas okien i drzwi drewnianych. Ponadto współpracujemy z dekoratorami wnętrz, którzy udzielą profesjonalnych porad z zakresu aranżacji z wykorzystaniem naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

Współpraca

 

Jako doświadczony producent certyfikowanych okien drewnianych przyjmujemy również zlecenia indywidualne. Podejmujemy się produkcji prac według Państwa projektów i wytycznych. W razie potrzeby dojedziemy na miejsce w celu uzgodnienia szczegółów. Nasi pracownicy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości oraz udzielą niezbędnych porad. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub odwiedzić biuro. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz fachową obsługę.

 

Partnerzy:

 

http://www.jasiekpolska.pl/
https://www.vbh.pl/
http://www.aluron.pl/pl/
https://www.fenetra.com.pl/