Witaj na Sarex.pl | Sarex.pl 

Jordanowo 2a, PL 66-200 Świebodzin
Tel. +48 68 381 10 90, Fax +48 68 382 08 88

OKNA I DRZWI

DO TWOJEGO WNĘTRZA

  • pl
  • de
  • en
  • den

WYBIERZ JĘZYK

Sarex – okna, drzwi i aranżacja Twojego wnętrza


Sarex to firma z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy prace stolarskie oraz renowacje wyrobów drewnianych. Każdy nasz produkt jest wyjątkowy. Przeważająca część naszej produkcji to okna, jednak zakres oferowanych przez nas wyrobów jest znacznie szerszy. Wykonujemy drzwi drewniane, ornamenty, meble oraz wiele innych. Wiemy, jak duży wpływ na efekt końcowy mają wykorzystane do produkcji surowce, dlatego korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości.


Oferujemy produkty z wykorzystaniem drewna, PVC i aluminium. Przyjmujemy zlecenia indywidualne. Podejmujemy się produkcji prac według Państwa projektów i wytycznych. Oferujemy również dojazd do Klienta w celu uzgodnienia szczegółów. Ponadto, współpracujemy z dekoratorami wnętrz, którzy udzielą profesjonalnych porad z zakresu aranżacji z wykorzystaniem naszych produktów.


Wyroby drewniane najwyższej jakości


Dokładamy wszelkich starań, by każdy element był wykonany precyzyjnie, dlatego poza obróbką techniczną wykonujemy również szczegółową obróbkę ręczną. Jesteśmy pewni swoich produktów. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz fachową obsługę.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów drewnianych. Oferujemy również montaż zamówionych u nas drzwi i okien. W razie ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości oraz udzielą niezbędnych porad. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub odwiedzić nas w naszym biurze w miejscowości Świebodzin, województwo lubuskie.